elektroenergetika
ELEKTROENERGETIKA
VESTI

FIRME
BAZA EE

EE BLOG
DOGAĐAJI

FAKULTETI
KNJIGE

ČASOPISI
POSLOVI

LINKOVI
SISTEMI

ISTORIJAT

Ako vam je potreban elektroinženjer sa smera energetika, oglas za posao možete postaviti ovde.
EE POSLOVI EE E SLEDEĆA >

20.12.2022 - Schneider Electric Novi Sad
Project Engineer - Education Specialist

25.12.2022 - Energoprojekt Entel Beograd
Diplomirani inženjer za praćenje i kontrolu isporuku opreme (više izvršilaca), Diplomirani (Master) inženjer za planiranje

25.12.2022 - Linglong Zrenjanin
Elektroinženjer

24.12.2022 - Elektroistok-Izgradnja Bgd
Inženjer u službi za dalekovode

31.12.2022 - FriendlyHR Novi Sad
Application Engineer

23.12.2022 - Vita Elko Novi Banovci
Inženjer prodaje i tehničke podrške

23.12.2022 - BWK Engineers Beograd
BIM Projektant Pripravnik

EEEEEE SLEDEĆA >

Prikaz 1 do 7 od ukupno 2966 poslova

Web Analytics

22.12.2022 - ATM BG Beograd - Inženjer elektrotehnike

ATM BG d.o.o. Beograd

Inženjer elektrotehnike (smer energetika)

Opis posla:
Rad na terenu
Inženjer za izgradnju stabilnih postrojenja električne vuče Kontaktne mreže za železnički, tramvajski i trolejbuski saobraćaj;
Izgradnja elektroenergetska postrojenja (0.4, 10, 35 i 110 kV);
Organizacija i koordinacija svih faza radova;

Uslovi:
Diplomirani inženjer elektrotehnike ili master inženjer elektrotehnike;
Posedovanje licence (451, 450) za izvođenje radova za stručnu oblast kao i radno iskustvo za vreme posedovanje iste;
Radno iskustvo i profesionalnost u samostalnom obavaljanju poslova i u timskom radu;
Viši nivo poznavanja rada na računaru: Windows, MS Project, AutoCAD i MS Office;
Poznavanje jednog stranog jezika (engleski, ruski);
Posedovanje vozačke dozvole B kategorije;

Nudimo:
Rad u uspešnom i dinamičnom timu, kontinuirana orijentisanost ka rastu i znanju;
Stalna i redovna primanja, sa mogućnošću dodatnih bonusa;
Rad na velikim, investicionim projektima koji daju veliku mogućnost razvoja;
Podstičemo dalji razvoj veština i znanja;
Obezbeđeni resursi neophodni za rad;

Napomena:
Ako ste zainteresovani, radnu biografiju (CV) možete poslati elektronskim putem ili na adresu Bulevar Mihajla Pupina 127, Novi Beograd.

Sajt EE postoji od 2006. godine, sa namerom da se sve informacije iz elektroenergetike, nadju na jednom mestu.

Povezani poslovi :

22.12.2022 ATM BG Beograd
Inženjer elektrotehnike
25.05.2022 ATM BG Beograd
Inženjer elektrotehnike - projektant, Inženjera elektrotehnike - izvođač radova
16.10.2021 ATM BG Beograd
Diplomiranji inženjer elektrotehnike
30 Mar 2015 DOS ELEKTRO BG
Diplomirani inženjer elektrotehnike