elektroenergetika
ELEKTROENERGETIKA
VESTI

FIRME
BAZA EE

EE BLOG
DOGAĐAJI

FAKULTETI
KNJIGE

ČASOPISI
POSLOVI

LINKOVI
SISTEMI

ISTORIJAT

Ako vam je potreban elektroinženjer sa smera energetika, oglas za posao možete postaviti ovde.
EE POSLOVI EE E SLEDEĆA >

20.12.2022 - Schneider Electric Novi Sad
Project Engineer - Education Specialist

25.12.2022 - Energoprojekt Entel Beograd
Diplomirani inženjer za praćenje i kontrolu isporuku opreme (više izvršilaca), Diplomirani (Master) inženjer za planiranje

25.12.2022 - Linglong Zrenjanin
Elektroinženjer

24.12.2022 - Elektroistok-Izgradnja Bgd
Inženjer u službi za dalekovode

31.12.2022 - FriendlyHR Novi Sad
Application Engineer

23.12.2022 - Vita Elko Novi Banovci
Inženjer prodaje i tehničke podrške

23.12.2022 - BWK Engineers Beograd
BIM Projektant Pripravnik

EEEEEE SLEDEĆA >

Prikaz 1 do 7 od ukupno 2966 poslova

Web Analytics

06.12.2022 - Konstruktor Konsalting Bgd - Projekt menadžer - elektroinstalacije

Konstruktor Konsalting d.o.o. Beograd

Projekt menadžer - elektroinstalacije

Potrebni uslovi:
Poželjno posedovanje licenci EP 05-01 (350) ili EI 05-01.1 (450)
Poznavanje rada u programima AutoCAD, MS Office i Revit
Poželjno znanje engleskog jezika
Posedovanje vozačke dozvole B kategorije

Od Vas očekujemo:
Inženjerski pristup poslu i odgovornost u realizaciji zadataka
Samostalno donošenje odluka na dodeljenim zadacima
Pozitivan odnos prema timu, vrednovanje timskog rada i zajedničkog uspeha
Spremnost i želju za prihvatanjem novih znanja i veština

Zaduženja:
Koordinacija u pripremi projektne dokumentacije u svim fazama
Prikupljanje ponuda i priprema ugovora sa podizvođačima
Priprema budžeta i kontrola troškova
Kontrola računa podizvođača i prema investitorima
Kontrola realizacije obaveza odgovornog izvođača radova na gradilištu i projektantskog nadzora i po potrebi aktivno učestvovanje u rešavanju zadataka,
Odgovornost i podrška u ishodovanju svih potrebnih dozvola, aktivna komunikacija sa državnim službama, investitorom i ostalim stranama uključenim u proces
Koordinacija inženjerskog kadra u izvođenju i projektantskom nadzoru
Odgovornost za primopredaju izvedenih radova u roku i kvalitetu

Nudimo:
Timski rad u stabilnoj kompaniji
Stimulativnu zaradu i bonuse
Mogućnost stalnog zaposlenja
Mogućnost profesionalnog usavršavanja i napredovanja
Učešće u najatraktivnijim projektima na tržištu
Značajna podrška iskusnih inženjera i stručnih rukovodioca timova
Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Sajt EE postoji od 2006. godine, sa namerom da se sve informacije iz elektroenergetike, nadju na jednom mestu.

Povezani poslovi :

06.12.2022 Konstruktor Konsalting Bgd
16.11.2022 ATB SEVER Subotica
Elektro inženjer - konstruktor
11.11.2022 Comel Transformatori Beograd
Konstruktor elektro dela
26.10.2022 Konstruktor Konsalting Beograd
21.10.2022 Comel Transformatori Beograd
16.06.2022 ATB SEVER Subotica
01.06.2022 Konstruktor Konsalting Bgd
Odgovorni projektant elektroenergetskih instalacija
23.02.2022 Konstruktor Konsalting Beograd
30.10.2021 Konstruktor Konsalting Bgd