elektroenergetika
ELEKTROENERGETIKA
VESTI

FIRME
BAZA EE

EE BLOG
DOGAĐAJI

FAKULTETI
KNJIGE

ČASOPISI
POSLOVI

LINKOVI
SISTEMI

ISTORIJAT

Ako vam je potreban elektroinženjer sa smera energetika, oglas za posao možete postaviti ovde.
EE POSLOVI EE E SLEDEĆA >

11.12.2021 - Energogroup Beograd
Diplomirani inženjer elektrotehnike - master - smer energetika

11.12.2021 - Koving Beograd
Pre Sales inženjer energetike

10.12.2021 - Power Comm Beograd
Diplomirani inženjer elektrotehnike - smer energetika

24.12.2021 - Arhinaut VMR Beograd
Projektant elektroinstalacija

24.12.2021 - 3B Inženjering Beograd
Elektroinženjer

09.12.2021 - Exsitor Ruska Federacij
Inženjer u odseku planiranja izvođenja radova (više izvršilaca)

08.12.2021 - Velesstroy Beograd
Elektroinženjer u bloku za ugovaranje novih projekata (više izvršilaca)

EEEEEE SLEDEĆA >

Prikaz 1 do 7 od ukupno 2496 poslova

Web Analytics

24.12.2021 - Arhinaut VMR Beograd - Projektant elektroinstalacija

Arhinaut VMR d.o.o. Beograd

Opis posla:
Izrada idejnih, glavnih, izvođačkih projekata i svih ostalih pratećih projekata i aktivnosti.
Priprema dokumentacije za dozvole i potvrde nadležnih organa.

Uslovi:
Diplomirani inženjer elektrotehnike isl. sa iskustvom u izradi kompletne projektne dokumentacije u svim fazama izrade projekata elektroinstalacija
Poznavanje software-a - AutoCAD (tehničko crtanje)
Engleski jezik

Prednost:
Iskustvo od preko 5 godina
Posedovanje licence odgovornog projektanta, odgovornog izvođača, energetska efikasnost isl.
Poznavanje software-a: ArchiCad, Revit, itd.

Nudimo:
Rad na projektovanju od koncepta do izvođenja na značajnim projektima projektima u zemlji i inostranstvu
Veliku mogućnost profesionalnog usavršavanja i napretka kroz kompleksne projekte
Mogućnost napredovanja

Neophodno je dostaviti CV i portfolio (kratki pregled dosadašnjeg rada)

Sajt EE postoji od 2006. godine, sa namerom da se sve informacije iz elektroenergetike, nadju na jednom mestu.

Povezani poslovi :

24.12.2021 Arhinaut VMR Beograd