EE POSLOVI EE E SLEDEĆA >

02.05.2024 - Schneider Electric Beograd
Field Service Engineer

02.05.2024 - 3HRsome Srbija
Junior Electrical Engineer - Solar Panel Industry

02.05.2024 - Adecco Beograd
Inženjer prodaje

02.05.2024 - Velesstroy Ruska Federacija
Inženjer na gradilištu (više izvršilaca)

02.05.2024 - Metro energy Novi Sad,Veternik
Diplomirani inženjer elektrotehnike

16.05.2024 - Tim - Cop Temerin
Inženjer elektrotehnike za energetiku (više izvršilaca)

15.05.2024 - FormaPharm Vršac, Beograd
Diplomirani inženjer elektrotehnike u grupi za elektrotehniku

29.09.2021 - Graming Beograd - Inženjer tehničke pripreme i prodaje

Graming d.o.o. Beograd

Inženjer tehničke pripreme i prodaje

Uslovi:
Završen elektrotehnički fakultet smer energetika (licenca nije obavezna)
Iskustvo rada sa trafo stanicama i EE infratsrukturi je prednost, ne i uslov
Poznavanje rada u MS Office paketu
Organizovanost, komunikativnost, sistematičnost, timska orijentisanost.
Vozačka dozvola B kategorije-aktivan vozač

Zaduženja:
Definisanje tehničkih parametara posla, izbor materijala i opreme za nabavke, komunikacija sa proizvođačima i dobavljačima.
Izrada kalkulacija za ponude i praćenje kroz realizaciju.
Optimizacija projektnih rešenja.
Komunikacija i koordinacija sa nadzornim organima investitora.

Nudimo Vam:
Redovnu i sigurnu zaradu
Dinamično radno okruženje
Rad u stabilnoj i uspešnoj kompaniji

Povezani poslovi :

29.09.2021 Graming Beograd
26.06.2021 Graming Beograd
Rukovodilac elektroenergetskih radova – šef gradilišta
21.7.2018 Graming Beograd
Rukovodilac radova na izgradnji NN, SN mreža i trafo stanica
28.07.2017 EnGoPlanet Beograd
Electrical Engineer for Solar Systems
1.10.2012 Telvent DMS
Power Engineer

NEW WEBSITE ABOUT POWER SYSTEMS
NEWS, EVENTS, BOOKS, BLOG, UNIVERSITIES elektroenergetika