elektroenergetika
ELEKTROENERGETIKA
VESTI

FIRME
BAZA EE

EE BLOG
DOGAĐAJI

FAKULTETI
KNJIGE

ČASOPISI
POSLOVI

LINKOVI
SISTEMI

ISTORIJAT

Ako vam je potreban elektroinženjer sa smera energetika, oglas za posao možete postaviti ovde.
EE POSLOVI EE < PRETHODNA E SLEDEĆA >

17.10.2021 - IEE Consult Novi Sad
Projektant - diplomirani/master inženjer elektrotehnike i računarstva (2)

01.10.2021 - CETIN d.o.o. Beograd
Senior Power Supply Infrastructure Design Specialist

16.10.2021 - RZD International Beograd
Inženjer elektroenergetike

16.10.2021 - Bauprojekt Beograd
Diplomirani inženjer elektrotehnike

02.10.2021 - China Shandong Požarevac
Odgovorni izvođač radova elektro-energetskih instalacija

30.09.2021 - Kodar Beograd
Projektant/projektant pripravnik elektroenergetskih objekata i instalacija (2)

27.09.2021 - NIS Pančevo
Rukovodilac investicionih projekata, INŽENJER ZA INSTRUMENTACIJU

< PRETHODNA EEEEEE SLEDEĆA >

Prikaz 8 do 14 od ukupno 2418 poslova

Web Analytics

03.08.2021 - Unipromet Čačak - Elektroinženjer

Unipromet d.o.o. Čačak

Elektroinženjer

Uslovi:
VII stepen stručne spreme (elektrotehnička struka);
Napredno znanje rada na računaru;
5 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima;
Napredno znanje engleskog jezika;
Odlično poznavanje rada CNC mašina, elektronike i automatike;

Opis poslova:
Odgovoran je za organizaciju rada u grupi za elektroodržavanje;
Odgovoran je za saradnju sa službom razvoja i koordinaciju aktivnosti sa kooperacijom;
Odgovoran je za projektovanje elektroenergetskih instalacija niskog i srednjeg napona;
Odgovoran je za planiranje i sprovođenje preventivnog i interventnog održavanja opreme
Odgovoran je za vođenje i izradu celokupne dokumentacije grupe za elektroodržavanje i elektro-razvoj;
Odgovoran je za sprovođenje testiranja vezana za konstruktivna rešenja elektro sistema, uređaja i električnih delova;
Koordinira saradnju sa eksterno angažovanim saradnicima vezano za popravku elektronike;
Odgovoran je za praćenje utroška elektromaterijala i radnih sati u grupi za elektroodržavanje;
Daje predloge za unapređenje procesa i eventualna rešenja detektovanih problema;
Kreiranje radnih naloga za elektro radionicu;
Podnošenje zahteva za nabavku i trebovanja za potrebe elektro radionice;

Nudimo Vam:
Rad u stabilnom i prijatnom radnom okruženju;
Radni odnos na neodređeno vreme;
Mogućnost napredovanja.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u najuži izbor.

Sajt EE postoji od 2006. godine, sa namerom da se sve informacije iz elektroenergetike, nadju na jednom mestu.

Povezani poslovi :

08.09.2021 Unipromet Čačak
03.08.2021 Unipromet Čačak
07.07.2020 Unipromet Čačak