elektroenergetika
ELEKTROENERGETIKA
VESTI

FIRME
BAZA EE

EE BLOG
DOGAĐAJI

FAKULTETI
KNJIGE

ČASOPISI
POSLOVI

LINKOVI
SISTEMI

ISTORIJAT

Ako vam je potreban elektroinženjer sa smera energetika, oglas za posao možete postaviti ovde.
EE POSLOVI EE E SLEDEĆA >

21.07.2021 - Elektro Umi Beograd
Diplomirani inženjer elektrotehnike

21.07.2021 - Kopra Beograd
Elektro inženjer

03.07.2021 - Interfast Beograd
Odgovorni projektant elektroenergetskih instalacija

01.07.2021 - Rio Tinto Beograd
Electrical Engineer

01.07.2021 - Consen Beograd
Project Engineer (Diplomirani inženjer elektrotehnike)

01.07.2021 - Elektromreža Srbije Beograd
Inženjer za planiranje rada prenosnog sistema, Inženjer za operativno upravljanje - dispečer NDC, Inženjer za tehničke sisteme komunikacije i upravljanja u području prenosa

Inženjer za održavanje visokonaponskih vodova, Inženjer za lokalno upravljanje, Inženjer za upravljanje održavanjem visokonaponskih postrojenja,

EEEEEE SLEDEĆA >

Prikaz 1 do 7 od ukupno 2311 poslova

Web Analytics

13.05.2021 - Gorski hotel & spa Kopaonik - Elektroinženjer u sektoru tehnike

Gorski hotel & spa je ekskluzivni hotel u samom centru Kopaonika.

Konkurs je otvoren za sledeću poziciju:
Elektroinženjer u sektoru tehnike (m/ž)

Opis posla
Kontroliše i vrši nadzor u svom sektoru- održavanje objekata, postrojenja, mreže visokog i niskog napona , slabe struje, liftova;
Vrši kontrolu utroška mazuta, goriva, motornog ulja... i drugih oblika energenata;
Organizuje proces rada i odgovoran je za rad Sektora;
Učestvovanje u stručnom nadzoru kao vid tehničke podrške
Vrši raspoređivanje u okviru domarskog odeljenja;
Učestvovanje u ispitivanju i merenju izvedenih instalacija i izradi izveštaja
Vrši evidenciju o potrebnom i potrošnom materijalu u domenu Sektora;
Prima i sprovodi naloge za intervenciju;
Odgovoran je za ispravnost svih sistema za snabdevanje, infrastrukture po objektima i van njih, sprovodjenje svih zakonskih regulativa vezanih za sektor i izgled objekata kako van, tako i u unutrašnjem delu;
Odgovoran je za praćenje utroška energenata u skladu sa budzetom
Koordinacija poslova sa ostalim poslovima održavanja
Obavlja i druge poslove po nalogu Direktora.

Uslovi za zasnivanje radnog odnosa
Viša ili visoka stručna sprema iz oblasti tehničkih nauka- elektrotehnike, mašinstva i sl.