elektroenergetika
ELEKTROENERGETIKA
VESTI

FIRME
BAZA EE

EE BLOG
DOGAĐAJI

FAKULTETI
KNJIGE

ČASOPISI
POSLOVI

LINKOVI
SISTEMI

ISTORIJAT

Ako vam je potreban elektroinženjer sa smera energetika, oglas za posao možete postaviti ovde.
EE POSLOVI EE E SLEDEĆA >

20.05.2021 - Global Substation Solutions VB
Projektant elektroenergetskih instalacija srednjeg i visokog napona (2)

13.05.2021 - Gorski hotel & spa Kopaonik
Elektroinženjer u sektoru tehnike

12.05.2021 - Millennium team Beograd
Odgovorni izvođač radova - elektroinženjer

08.05.2021 - Elektromreža Srbije Pančevo
Rukovalac asistent visokonaponskih postrojenja

23.05.2021 - Kopra Beograd
Elektro inženjer

07.05.2021 - Perfekt elektro Subotica
Projektant-saradnik (2)

01.05.2021 - Mott MacDonald Serbia
Senior Power Systems Engineer, Electrical Substation Engineer, HV Cables Engineer, HVDC Project Engineer

EEEEEE SLEDEĆA >

Prikaz 1 do 7 od ukupno 2257 poslova

Web Analytics

19.04.2021 - GAT Novi Sad - Elektroinženjer

GAT d.o.o. Novi Sad

Elektroinženjer (m/ž)

Uslovi:
VII stepen stručne spreme – diplomirani inženjer elektrotehnike
Radno iskustvo minimum 3 godine u struci
Posedovanje licence 450 i 451
Odlično poznavanje rada na računaru (MS Office, AutoCAD, MS Project i EPLAN)
Poželjno je znanje engleskog jezika (srednji ili napredni nivo govorne i pisane komunikacije)
Posedovanje vozačke dozvole B kategorije

Zaduženja:
Tehnička priprema projekta
Organizovanje i praćenje realizacije projekata, saradnja sa investitorom i kooperantima
Definisanje i predlaganje tehničkih rešenja, nadzor i učestvovanje u izradi projektno-tehničke dokumentacije
Obezbeđivanje smernica za članove projektnog tima i timove na terenu
Optimizacija resursa
Procena potencijalnih rizika i sagledavanje poslova na globalnom nivou
Konstantno nadgledanje i vršenje evaluacije projekata, procene rezultata i prezentovanje izveštaja nadređenom rukovodiocu o progresu projekta

Od vas očekujemo:
Samostalanost u radu i timski duh
Preduzimljivost
Dobru organizaciju, posvećenost, preciznost, strpljivost i analitičnost
Sklonosti ka stalnom stručnom usavršavanju

Nudimo:
Prijatnu radnu atmosferu i uslove rada
Mogućnost profesionalnog razvoja i usavršavanja
Rad na neodređeno
Redovna mesečna zarada

Sajt EE postoji od 2006. godine, sa namerom da se sve informacije iz elektroenergetike, nadju na jednom mestu.

Povezani poslovi :

01.05.2021 Mott MacDonald Serbia
08.05.2021 ZF Serbia Pančevo
Technical Project Lead e-Motor, Research and Development: Electrical Engineer, Electrical Engineer Junior, Test Engineer
19.04.2021 GAT Novi Sad
Elektroinženjer
27.03.2021 Elitas Beograd
Projektant/vođa projekata
25.03.2021 Gat Novi Sad
01.11.2020 Siemens Mobility Kragujevac
Quality Manager in Projects
02.10.2020 Elitas Beograd
Projektant/Vođa projekata
20.07.2020 NIS Novi Sad
Vodeći inženjer za proizvodnju električne energije
12.06.2020 GAT Novi Sad