elektroenergetika
ELEKTROENERGETIKA
VESTI

FIRME
BAZA EE

EE BLOG
DOGAĐAJI

FAKULTETI
KNJIGE

ČASOPISI
POSLOVI

LINKOVI
SISTEMI

ISTORIJAT

Ako vam je potreban elektroinženjer sa smera energetika, oglas za posao možete postaviti ovde.
EE POSLOVI EE E SLEDEĆA >

16.03.2021 - China Railway Beograd
Inženjer elektrotehnike – projektant elektroenergetskih instalacija visokog i srednjeg napona

11.03.2021 - China Metallurgical Smederevo
Responsible Electrical Engineers

11.03.2021 - Real Impeks Subotica
Elektroinženjer

25.03.2021 - Gat Novi Sad

09.03.2021 - Joksinženjering Beograd
Inženjer elektrotehnike

05.03.2021 - Set d.o.o. Beograd, Šabac
Elektroinženjer - smer elektroenergetika

03.03.2021 - ICCE d.o.o. Beograd
Rukovodilac nabavke, Inženjer prodaje

EEEEEE SLEDEĆA >

Prikaz 1 do 7 od ukupno 2210 poslova

Web Analytics

23.02.2021 - Arhi.pro Beograd - Diplomirani inženjer elektrotehnike (smer energetike)

Arhi.pro Beograd

Diplomirani inženjer elektrotehnike (smer energetike)- Samostalni projektant (objekti visokogradnje)

Opšti opis posla:
Izrada projektno tehničke dokumentacije za instalacije srednjeg i niskog napona u objektima visokogradnje
Saradnja sa vodećim i drugim projektatima i saradnicima tokom realizacije projekta
Odgovornost za poštovanje rokova izrade projektno tehničke dokumentacije
Odgovornost za kvalitet projektno tehničke dokumentacije koju izrađuje
Uspostavljanje procedure u delokrugu svoje nadležnosti
Kontaktiranje sa nadležnim službama, JKP i ostalim institucijama u vezi projektno tehničke dokumentacije
Obilazak lokacija radi pribavljanja podataka za izradu projektne dokumentacije

Uslovi za radno mesto projektant saradnik:
VII stepen stručne spreme ili VI stepen stručne spreme
Elektrotehnički fakultet ili viša elektrotehnička škola
Rad na računaru, poznavanje programa AutoCAD, Revit, MS Office
Znanje engleskog jezika

Nudimo Vam:
Rad na prestižnim internacionalnim projektima u zemlji i inostranstvu
Stručno usavršavanje
Timski rad u okviru velikog tima inženjera
Prijatno i kreativno radno okruženje

Sajt EE postoji od 2006. godine, sa namerom da se sve informacije iz elektroenergetike, nadju na jednom mestu.

Povezani poslovi :

23.02.2021 Arhi.pro Beograd
Diplomirani inženjer elektrotehnike (smer energetike)
03.03.2021 Bimbo Beograd
Dizajner osvetljenja
10.02.2021 Siemens Beograd
Engineering Project Manager, Solution Engineer - Design Engineer Automation, Solution Engineer - Automation Software Engineer
31.10.2020 ARTEMIDE Beograd
Projektant osvetljenja - tehnička podrška u prodaji
27.10.2020 D.A.-Dizajn arhitektura Beogra
Projektant elektroenergetskih instalacija
05.11.2020 Structura Concept Beograd
Koordinator projekata izgradnje elektro instalacija
02.10.2020 Elitas Beograd
Projektant/Vođa projekata
26.09.2020 International Engineering BG
Projektant elektro instalacija
25.09.2020 Structura Concept Beograd