elektroenergetika
ELEKTROENERGETIKA
VESTI

FIRME
BAZA EE

EE BLOG
DOGAĐAJI

FAKULTETI
KNJIGE

ČASOPISI
POSLOVI

LINKOVI
SISTEMI

ISTORIJAT

Ako vam je potreban elektroinženjer sa smera energetika, oglas za posao možete postaviti ovde.
EE POSLOVI EE E SLEDEĆA >

03.10.2020 - CE Group Beograd
Diplomirani inženjer elektrotehnike

03.10.2020 - MPC Properties Beograd
Vodeći inženjer održavanja

02.10.2020 - Elitas Beograd
Projektant/Vođa projekata

16.10.2020 - Urbanpro Beograd
Elektro inženjer - projektant

30.09.2020 - China Railway Beograd
Inženjer sa licencom br. 451

29.09.2020 - Electro Pneumatic Beograd
Inženjer prodaje

26.09.2020 - Elektromreža Srbije BO,KŠ,NS
Koordinator za bezbednost i zdravlje na radu u fazi izvođenja radova

EEEEEE SLEDEĆA >

Prikaz 1 do 7 od ukupno 2081 poslova

Web Analytics

26.09.2020 - Konstruktor Grupa Beograd - Odgovorni izvođač elektroenergetskih instalacija

Konstruktor Grupa Beograd

Konstruktor Grupa traži osobu za radno mesto: ODGOVORNI IZVOĐAČ ELEKTROENERGETSKIH INSTALACIJA

Potrebni uslovi:
diplomirani inženjer elektroenergetskih instalacija
posedovanje licence 450 – Odgovorni izvođač radova elektroenergetskih instalacija niskog i srednjeg napona
poznavanje rada na računaru: AutoCAD i MS Office

Od Vas očekujemo:
inženjerski pristup poslu
odgovornost u realizaciji projektnih zadataka
spremnost i želju za prihvatanjem novih znanja i veština
sposobnost dobre komunikacije sa ljudima

Zaduženja:
kontrola kvaliteta i dinamike radova na gradilištima
izrada planova rada i izveštaja
kontrola i overa privremenih i okončanih situacija
organizovanje i kontrola rada podizvođača
optimizacija tehničkih rešenja

Nudimo:
Stalni radni odnos
Stimulativna zarada iznad tržišnog proseka
Mogućnosti za permanentno usavršavanje unutar i van kompanije
Rad u stabilnoj Kompaniji na reprezentativnim projektima
Značajna podrška iskusnih inženjera i stručnih rukovodioca timova
Dobro organizovano radno okruženje
Dinamična atmosfera gde se ceni i vrednuje zainteresovanost, posvećenost, individualni doprinos i timski rad
Direktan uvid u realizaciju projektovanih rešenja unutar kompanije, kroz aktivnosti sektora proizvodnje i realizacije projekata

Sajt EE postoji od 2006. godine, sa namerom da se sve informacije iz elektroenergetike, nadju na jednom mestu.

Povezani poslovi :

02.10.2020 Elitas Beograd
26.09.2020 Konstruktor Grupa Beograd
Odgovorni izvođač elektroenergetskih instalacija
23.09.2020 Konstruktor Grupa Beograd
Odgovorni projektant elektroenergetskih instalacija
02.09.2020 Minel Fepo Zrenjanin
Elektroinženjer
07.07.2020 Unipromet Čačak
26.05.2020 Konstruktor Grupa Beograd
15.5.2020 Elixir Zorka Šabac
Inženjer elektroenergetike
08.02.2020 Konstruktel Beograd
Rukovodilac elektro radova na terenu
09.01.2020 Elixir Zorka Šabac