elektroenergetika

FIRME
BAZA EE

EE BLOG
DOGAĐAJI

FAKULTETI
KNJIGE

ČASOPISI
POSLOVI

LINKOVI
SISTEMI

ISTORIJAT

EE POSLOVI EE E SLEDEĆA >

21.08.2020 - Termovent Komerc Beograd
Projektant elektromotornih pogona

20.08.2020 - Electro Pneumatic Beograd
Inženjer prodaje

19.08.2020 - SET Šabac/Beograd
Inženjer elektrotehnike - smer elektroenergetika

18.08.2020 - Ester 71 Energy Beograd
Preliminary solar designer

02.09.2020 - Minel Fepo Zrenjanin
Elektroinženjer

18.08.2020 - JAFFA Crvenka
Inženjer održavanja

18.08.2020 - Add Projekt Beograd
Rukovodilac izvođenja elektroinstalacionih radova - projektant

EEEEEE SLEDEĆA >

Prikaz 1 do 7 od ukupno 2051 poslova

Web Analytics

16.07.2020 - Alfa plam Beograd, Vranje - Inženjer elektrotehnike

Kompaniji Alfa Plam, renomiranom proizvođaču termotehničkih uređaja i opreme, potrebna je odgovorna i kreativna osoba angažovana na pozicijama u službi za razvoj novih proizvoda:

Inženjer elektrotehnike

Uslovi:
diplomirani inženjer elektrotehnike - VII stepen stručne spreme
odlično poznavanje rada u programima MS Office i AutoCAD
poželjno radno iskustvo na projektovanju sistema grejanja i klimatizacije
poželjno aktivno znanje engleskog jezika
poželjno vozačka dozvola B kategorije

Odgovornosti i zaduženja:
razvoj novih proizvoda i uvođenje istih u redovnu proizvodnju
projektovanje i konstruisanje termotehničkih uređaja i opreme
upravljanje razvojnim projektima
izrada specifikacije

Osobine:
odgovornost, kreativnost
spremnost i na individualni i na timski rad
spremnost na konstantno usavršavanje
inicijativa i proaktivan pristup

Nudimo:
rad u dinamičnom okruženju
mogućnost usavršavanja i napredovanja

Sajt EE postoji od 2006. godine, sa namerom da se sve informacije iz elektroenergetike, nadju na jednom mestu.

Povezani poslovi :

16.07.2020 Alfa plam Beograd, Vranje
18.09.2018. Alfatec Niš
Istraživač u tehničko – tehnološkim naukama, Diplomirani inženjer – projektant i izvođač
7.11.2017 ALFATEC Niš
Diplomirani inženjer – projektant i izvođač, Istraživač u tehničko – tehnološkim naukama (oblast elektroenergetike ili automatike), Istraživač u tehničko – tehnološkim naukama (oblast - energetska efikasnost)
2.2.2012 Fiat Automobili Srbija
MANUFACTURING ENGINEERS