elektroenergetika
ELEKTROENERGETIKA
VESTI

DOGAĐAJI
BAZA EE

EE BLOG
FIRME

FAKULTETI
KNJIGE

ČASOPISI
POSLOVI

LINKOVI

EE POSLOVI EE E SLEDEĆA >

12.06.2020 - GAT Novi Sad
Elektroinženjer

11.06.2020 - Mašinoprojekt Beograd
Projektant elektroenegetskih instalacija, Projektant elektroenergetskih instalacija(2)

25.06.2020 - BK Tesla Beograd
Inženjer elektrotehnike

20.06.2020 - Entel Katar
Inspector Electrical / Instrumentation Engineer, Electrical / Instrumentation Engineer (2)

06.06.2020 - First Facility Beograd
Facility Manager/Inženjer na poslovima tehničkog održavanja

19.06.2020 - Iritel Beograd
Istraživač za istraživačko-razvojni i naučni rad

03.06.2020 - Ester 71 Energy Beograd
Solar System Designer - Solar Installations

EEEEEE SLEDEĆA > EEEEEEEE

Web Analytics

17.06.2020 - WIG Beograd - Inženjer prodaje – komercijalista na terenu

Opis posla:
Praćenje, analiza i razvoj tržišta u cilju plasmana merno-regulacione opreme
Planiranje i aktivno učestvovanje u procesu prodaje
Istraživanje tržišta, analiza konkurentnosti

Uslovi:
VI/VII stepen stručne spreme mehatronike, elektrotehnike ili mašinstva
Odgovornost, sistematičnost, komunikativnost i posvećenost poslu
Poželjno radno iskustvo na sličnim poslovima
Aktivno znanje engleskog jezika
Vozačka dozvola B kategorije

Nudimo:
Mogućnost napredovanja i stručnog usavršavanja
Osnovnu plus varijabilnu zaradu u skladu sa radnim učinkom
Rad u ambicioznom timu

CV sa fotografijom slati elektronskim putem.

Sajt EE postoji od 2006. godine, sa namerom da se sve informacije iz elektroenergetike, nadju na jednom mestu.

Povezani poslovi :

17.06.2020 WIG Beograd
Inženjer prodaje – komercijalista na terenu
27.11.2017 Pfeiffer d.o.o. Beograd
Diplomirani inženjer elektrotehnike
22.2.2017 WIG Niš
Inženjer Prodaje
24.5.2016 LUDWIG PFEIFFER Beograd
Graduated electrical engineer/Master of Science in Electrical Engineering
30.3.2015 LUDWIG PFEIFFER
6.10.2012 LUDWIG PFEIFFER Hoch
Inženjer elektrotehnike - projektant
21.6.2012 Pfeiffer d.o.o. Beograd
Inženjer elektrotehnike-projektant
20.3.2012 LUDWIG PFEIFFER Hoch